Integracje

System PuzzleTax jest zintegrowany z wieloma serwisami zewnętrznymi, dzięki czemu możesz jeszcze szybciej i łatwiej korzystać z potrzebnych danych oraz sprawnie realizować potrzebne zadania.

Cały czas pracujemy nad kolejnymi integracjami. O każdej nowości będziemy informować na bieżąco.

PuzzleTax Integracje
EmailLabs

System do masowej wysyłki wiadomości e-mail umożliwiający szybką komunikację z klientami, kontrahentami i prospektami. EmailLabs obsługuje maile transakcyjne i marketingowe. System wyróżnia wysoka prędkość wysyłek, możliwość ich monitorowania w czasie rzeczywistym oraz bezpieczeństwo komunikacji.

Scanye

Dzięki tej integracji zapomnisz o przelogowywaniu się do innych systemów OCR, bo wszystko masz spięte w ramach jednej platformy. W każdej chwili możesz zobaczyć podgląd faktury VAT przypiętej bezpośrednio do konkretnej ewidencji.

Bramka Ministerstwa Finansów

Zapewne doskonale wiesz, czym jest i do czego służy UBD (Uniwersalna Bramka Dokumentów), więc jeżeli z niej korzystasz, to możesz to nadal robić w ramach platformy PuzzleTax.

GUS

Integracja, dzięki której możesz w każdej chwili sięgnąć po potrzebne Ci dane i zweryfikować informacje, np. o firmie.

Autenti

Podpisywanie umów na świadczenie usług wymaga wydruku, podpisania i archiwizacji, a każda chęć weryfikacji zapisów w trakcie umowy wiąże się z koniecznością jej dokładnego przeszukania. Dzięki PuzzleTax podpisujesz umowę na świadczenie usług księgowych bezpośrednio w systemie. Umowa jest później przechowywana zarówno w PuzzleTax, jak i w Autenti.

NBP

Szybki dostęp do wszystkich informacji dot. systemu płatniczego i systemu finansowego oraz związanych z nimi regulacji prawnych. Możesz również w łatwy sposób zaciągać waluty podczas wystawiania faktur walutowych oraz prowadzić rozliczenia różnic kursowych.

Potrzebujesz pomocy lub bezpłatnej konsultacji?

Skontaktuj się z nami

Ikona wiadomość

Doradca - Iwona Ficek
tel. 575 004 838
[email protected]

Ikona biuro

PuzzleTax Sp. z o.o.
NIP: 5862386365
KRS: 0001002317
REGON: 523677137

Napisz do nas